Aktivity

O zábavu v našem regionu rozhodně není nouze. Každý si zde přijde na své. Vybrali jsme a rozčlenili do kategorií činnosti, které stojí přinejmenším za shlédnutí...

Na dosah ruky

   
Korzár Staré Město - prirodniKoupalisteKorzár Staré Město - prirodniKoupaliste

V blízkosti penzionu se nachází jízdárna, přírodní i klasické koupaliště, sportovní areál s tenisovými a beachovými kurty, krytým bazénem a sportovní halou.

Kultura

   

Bohaté kulturní zázemí regionu reprezentují muzea a galerie, Slovácké divadlo, ale také Vinařské slavnosti pořádané v září a Letní filmová škola v polovině léta. Ochutnejte také atmosféru Slovácka návštěvou hodů, fašanků, jarmarků nebo koštů vína a slivovice.

Noční život

   

Noční život v regionu zpestřují vinárny a sklípky, hospůdky, bary, restaurace, kina a několik diskoték.

Příroda

   
Korzár Staré Město - cyklostezkaAbatuvKanalKorzár Staré Město - cyklostezkaAbatuvKanalKorzár Staré Město - cyklostezkaAbatuvKanalKorzár Staré Město - cyklostezkaAbatuvKanalKorzár Staré Město - slepeRamenoMoravyKorzár Staré Město - sadySpitalky

Poznejte krásu přírody Slovácka na výletové lodi po Baťově kanále nebo vyjížďkou na kole po rozsáhlé síti cyklostezek. Náš penzion se nachází na jedné z nich.

Adrenalinové sporty

   

Pro fanoušky adrenalivoných sportů nabízí region zábavu v podobě zorbingu, výletů horkovzdušným balónem, ale i seskok padákem nebo vyhlídkové lety. V zimě můžete navštívit místní lyžařské středisko a oprášit snowboard nebo lyže.

Památky

   
Korzár Staré Město - vykopavky

Region oplývá množstvím historických památek a poutních míst. Za shlédnutí stojí hrad a zámek Buchlov nebo kaple Barborka. Zapomenout bychom neměli také na poutní baziliku na Velehradě, přírodní skanzen v Modré, historické centrum Uherského Hradiště a také vykopávky Sady - Špitálky.

Dnešní menu
Denní menu nebylo ještě zadáno
Korzár
Velehradská 2130
686 03 Staré Město u Uh. Hradiště
Stravování a pronájem sálu: +420 605 890 866
Pronájem bytu: +420 731 580 316
(Realitní kancelář Remach)
E-mail: recepce@penzion-korzar.cz
Korzár na Google +
Korzár na Facebook

česky | english